Oferta
Dietetyczna Chatka to najlepsza oferta diety pudełkowej z dostawą pod same drzwi. Wyróżnia nas domowy smak potraw przygotowanych z regionalnych składników pod czujnym okiem wykwalifikowanych kucharzy i dietetyka oraz szerokie zasięgi dostaw. Estetycznie i wygodnie zapakowane posiłki to najlepsze rozwiązanie na całodzienne wyżywienie dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół. Zapoznaj się z naszą oferą i zamów dzień próbny - szybko przekonasz się jakie to wygodne.
Przykładowe menu

Śniadanie
Pasta jajeczno-twarogowa z kolorową papryką i chlebem razowym

Śniadanie
Czekoladowa owsianka z malinami

Drugie śniadanie
Tarta meksykańska

Drugie śniadanie
Koktajl

Obiad
Schab pieczony w pomarańczach z kaszą gryczaną i surówką z czerwonej kapusty

Obiad
Indyk w kremowym sosie z porów z kolorowym ryżem i fasolką szparagową

Podwieczorek
Zupa krem z brokułów z prażonymi ziarnami słonecznika

Podwieczorek
Zupa krem z marchewki i dyni

Kolacja
Sałatką z kaszą bulgur, czarną soczewicą, brokułem i jajem

Kolacja
Sałatka z komosą ryżową, pieczonym burakiem, gruszką i fetą

Dieta Standard

Oferujemy Dietę Standardową w 4 wariantach kaloryczności, które zachwycą każde podniebienie. Wybierz wariant najlepszy dla Ciebie i oszczędź sobie zakupów, gotowania i sprzątania. Zastanawiasz się jaki wariant wybrać? Dasz Dietetyk chętnie Ci doradzi - dietetyk@dietetycznachatka.pl

1200 kcal
34 zł za dzień
1500 kcal
37 zł za dzień
2000 kcal
39 zł za dzień
2500 kcal
43 zł za dzień
Przy zamówieniach na 20 dni
5% taniej
680 zł 646 zł za 20 dni
740 zł 703 zł za 20 dni
780 zł 741 zł za 20 dni
860 zł 817 zł za 20 dni
Nasza dieta obejmuje dni od poniedziałku do piątku, bez weekendów.

Dieta Select

Słodkie śniadanie, sycący obiad a może zdrowa kolacja? Wybierz sam na co masz dzisiaj ochotę a zajmiemy się całą resztą. Przygotujemy, ugotujemy, zapakujemy i dostarczymy prosto pod Twoje drzwi jedno z dań z naszego Chatkowego menu. Które? Twój wybór!

Śniadanie
10 zł
Obiad
13 zł
Kolacja
11 zł
Domowa dieta pudełkowa
Profesjonalnie ułożona dieta
Współpracujemy z doświadczonym dietetykiem – Aleksandrą Kulesz, absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ola dołączyła do naszego zespołu bo ma ogromną zajawkę na promowanie zdrowego stylu życia i wskazywanie właściwej drogi w świecie kalorii, białek, tłuszczy i węglowodanów. Posiada obszerną wiedzę w zakresie podstaw edukacji zdrowotnej, promocji zdrowia, profilaktyki i edukacji żywieniowej. Ma także doświadczenie w technologicznej produkcji potraw dietetycznych i ocenie sposobu odżywiania. Pasjonatka zdrowego trybu życia i gotowania. Uczestniczy w wielu konferencjach żywieniowych, podczas których stale rozwija swoje zainteresowania. Głęboko wierzy, że dieta to nie tylko wyrzeczenia a świadome wybory żywieniowe, pozwalające utrzymać zdrowie i piękno witalne organizmu.