Zamów
Dieta 1500 kcal
Wiesz, że potrzebujesz zrzucić zbędne kilogramy, ale hamuje Cię strach przed wyrzeczeniami? Restrykcyjne diety zawsze kończą się niepowodzeniem, a uczucie głodu zabiera motywację i całkowicie psuje samopoczucie. Wariant 1500 kcal to sposób na to, aby rozpocząć przygodę ze zdrowym odżywianiem, nie narażając się przy tym ani na negatywne skutki uboczne, ani na głodzenie się. Dedykowana jest kobietom trenującym 2-3 razy w tygodniu, mężczyznom o zerowej aktywności fizycznej przechodzącym na redukcję oraz seniorom, którzy stawiają na regularny ruch (np. spacery).
Dla kogo jest
dieta 1500?

Dieta 1500 kcal jest dla Ciebie, jeśli:

  • zależy Ci na zdrowym i świadomym odżywianiu
  • trenujesz regularnie, ale niezbyt intensywnie
  • zależy Ci na stopniowej i bezpiecznej redukcji masy ciała
  • chcesz schudnąć, a nie głodować
  • jesteś aktywnym seniorem
Co zawiera dieta
1500 kcal?

Dieta 1500 kcal to pięć zbilansowanych dań przygotowanych przez doświadczonych kucharzy pod czujnym okiem dietetyka. Przemyślany i różnorodny jadłospis bazuje na świeżych i lokalnych produktach, które w bezpieczny i umiarkowany sposób pozwolą Ci zredukować tkankę tłuszczową, nie pozbawiając Cię niezbędnych dla zdrowia makro i mikroskładników. Wariant ten pokrywa podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne przy zachowaniu odpowiedniego deficytu sprzyjającemu odchudzaniu.

Makroskładniki w diecie 1500 kcal rozkładają się następująco:
– białko – 75 g
– węglowodany – ok. 170 g
– tłuszcz – ok. 58 g

Pamiętaj!

Decydując się na dietę 1500 kcal, pamiętaj, że jej zasada brzmi „mało, a często”. Zaplanuj posiłki tak, aby dostarczać organizmowi energii regularnie i pić odpowiednią ilość wody. Wraz ze zwiększającą się aktywnością fizyczną, należy zwiększać kaloryczność dań. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Szukasz innej diety?
DIETA 1200 DIETA 2000 DIETA 2500 DIETA DETOX DIETA WEGE DIETA SELECT
Zapraszam do
bezpłatnej
konsultacji
Aleksandra Kulesz
dietetyk
Potrzebujesz pomocy przy wyborze diety?
Skorzystaj z darmowej konsultacji dietetycznej!
+48 796 089 089