Zamów
Dieta 1200 kcal
Siedząca praca, dużo obowiązków domowych, stres i za krótka doba? Jeśli większość czasu spędzasz przed biurkiem, jesz nieregularnie i nie masz czasu na regularną aktywność fizyczną, a jednocześnie chcesz zgubić kilka dodatkowych kilogramów, postaw na dietę 1200 kcal. Ten wariant dedykowany jest zazwyczaj kobietom prowadzącym siedzący tryb życia, których celem jest zmiana nawyków żywieniowych. To prosty i smaczny sposób na usystematyzowanie posiłków oraz zdrową i szczupłą sylwetkę bez efektu jo-jo czy niedoborów makro i mikroskładników.
Dla kogo jest
dieta 1200?

Dieta 1200 kcal jest dla Ciebie, jeśli:

  • prowadzisz siedzący tryb życia i chcesz zgubić dodatkowe kilogramy
  • większość czasu spędzasz przy biurku
  • nie masz czasu na aktywność fizyczną
  • zaczynasz przygodę ze zdrowym i regularnym odżywianiem
  • chcesz oczyścić organizm
Co zawiera dieta
1200 kcal?

Dieta 1200 kcal to pięć odpowiednio zbilansowanych dań przygotowanych we współpracy z dietetykiem i szefem kuchni. Różnorodne, bazujące na świeżych składnikach menu dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych dla zdrowia witamin i składników mineralnych. Dzięki małym i regularnym posiłkom zniknie nie tylko uczucie głodu, które kojarzy nam się z odchudzaniem, lecz także kilka dodatkowych kilogramów. Pozwala to uniknąć spadku motywacji i wytrwać w swoim postanowieniu.

Makroskładniki w diecie 1200 kcal rozkładają się następująco:
– białko – ok. 60 g
– węglowodany – 135 g
– tłuszcz – 47 g

Pamiętaj!

To doskonały wybór dla osób zaczynających przygodę ze zdrowym odżywianiem. Jednak ze względu na to, iż wariant 1200 jest dietą niskokaloryczną, nie powinno się stosować jej dłużej niż kilka tygodni. W zależności od potrzeb organizmu należy małymi krokami zwiększać kaloryczność (np. do 1500 kcal). Wariant ten nie jest zalecany mężczyznom oraz kobietom aktywnym fizycznie. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy pić codziennie minimum 2 litry niegazowanej wody.

Szukasz innej diety?
DIETA 1500 DIETA 2000 DIETA 2500 DIETA DETOX DIETA WEGE DIETA SELECT
Zapraszam do
bezpłatnej
konsultacji
Aleksandra Kulesz
dietetyk
Potrzebujesz pomocy przy wyborze diety?
Skorzystaj z darmowej konsultacji dietetycznej!
+48 796 089 089