Prezenty na zdrowie + konkurs świąteczny

Jak zmienią się święta w 2020 roku?

Rok 2020 jest pełen niespodzianek i restrykcji, które zmieniły naszą dotychczasową codzienność. Przez tych kilka miesięcy nauczyliśmy się dbać o bezpieczeństwo wszystkich podczas wykonywania obowiązków zawodowych, czy zakupów. Co jednak ze świętami, kojarzącymi nam się z gwarem i intensywnymi spotkaniami z najbliższymi?

Jedno jest pewne – święta odbędą się w skromniejszym wydaniu, ale nie oznacza to, że musimy całkowicie rezygnować z ich magii! Pamiętajmy, że wprowadzone zasady mają sprzyjać naszemu wspólnemu dobru i bezpieczeństwu, abyśmy jak najszybciej mogli wrócić do znanych nam zwyczajów. W tym roku postawmy nacisk na zaufanie, nadzieję i dbanie o naszych najbliższych.

dietetyczna chatka

Zdrowe prezenty na święta

Najlepsze prezenty to takie, które nie tylko sprawiają radość, lecz także dbają o osobę obdarowywaną – niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań to zdrowie jest przecież najważniejsze!

Jakie zdrowe prezenty podarować bliskim, aby wywołać uśmiech i jednocześnie zadbać o ich dobre samopoczucie?

  • sprzęt sportowy – mata do jogi, hantle, opaskę sportową, stroje do ćwiczeń… Wybór jest naprawdę spory!
  • zdrowe herbaty i zioła – siła zdrowia prosto z natury! Usprawniają one prace organizmu, spowalniają procesy starzenia się skóry, przyśpieszają metabolizm, uspokajają lub dodają energii.
  • ekologiczne kosmetyki – dzięki naturalnym składom są one skuteczniejsze i mniej szkodliwe dla skóry, nie wywołując alergii czy podrażnień.
  • karnet do klubu fitness – wielu osobom brakuje motywacji do regularnych ćwiczeń, a wykupiona  karta członkowska może pomóc w mobilizacji!
  • dietę pudełkową – za odporność, dobre samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu odpowiada przede wszystkim nasza dieta, która powinna być bogata w witaminy, składniki mineralne, przeciwutleniacze czy naturalne antybiotyki.

Wiemy jednak, że przygotowanie zbilansowanych posiłków wymaga czasu i pewnej dawki wiedzy. W tym roku zadbaj o siebie i swoich bliskich, stawiając na niecodzienny i zdrowy prezent – dieta oparta na sprawdzonych recepturach, świeżych produktach i dopasowanej kaloryczności, ucieszy zarówno sportowca, jak i osobę stawiającą pierwsze kroki na drodze do lepszej formy fizycznej i psychicznej!

zdrowe prezenty

Świąteczny konkurs Chatki

Dobre znajomości czasem się przydają – w Chatce pojawił się już Święty Mikołaj i zostawił dla Was prezenty! Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować świąteczny konkurs, w którym można wygrać opaskę Xiaomi MiBand 4!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  • w dniach 1-20.12 kupić dowolny Voucher lub dietę na styczeń poprzez formularz na stronie internetowej lub telefonicznie,
  • odpowiedzieć na pytanie: co zmieni się w tym roku podczas Świąt u Ciebie i Twojej rodziny?

Na najlepsze odpowiedzi czekamy pod postem konkursowym na facebookowym profilu Dietetycznej Chatki – do rozdania mamy aż 5 opasek MiniBand 4! Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu na Facebooku.

Nie czekaj z postanowieniami noworocznymi i już dziś sprawdź naszą ofertę: tutaj!