Święta w Chatce

Jeszcze przed chwilą cieszyliśmy się lipcowym słońcem, a tu nagle zaskoczył nas koniec listopada i coraz to niższe temperatury… To może oznaczać tylko jedno – zbliżające się święta! Zanim jednak świąteczny nastrój zapanuje w naszych domach, mamy dla Ciebie kilka ważnych (i pysznych!) informacji.

Grudzień to wyjątkowy czas dla każdego z nas, choć w tym roku w Chatce przybiera nieco inną formę. Podczas przerwy świątecznej trwającej od 20 grudnia do 3 stycznia, planujemy wielką metamorfozę naszej firmy, która pozwoli nam poprawić jakość i znacznie usprawnić proces przygotowywania diet – wszystko po to, aby w nowym roku jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo posiłków!

dietetyczna chatka

Świąteczne niespodzianki od Chatki

Dostawy diet wznowimy tuż po Nowym Roku – już 4 stycznia znowu będziesz mógł rozkoszować się naszymi zbilansowanymi posiłkami. Wiemy, że to sporo czasu, ale nie martw się – zaplanowaliśmy na ten okres kilka niespodzianek:

  • ciekawe posty na blogu, które pomogą Ci przetrwać święta, dbając o zdrowe odżywianie i nie zmuszając do rezygnacji z ich kulinarnych uroków,
  • świąteczny, pachnący i słodki prezent, który znajdziesz 18 grudnia w swojej diecie –  potraktuj go, jako cheat meal, ponieważ nie wlicza się on do kaloryczności posiłków.
  • wzmacniający odporność miodek na smaczne i zdrowe rozpoczęcie roku, który dołączymy do pierwszego zamówienia w styczniu,
  • świąteczny konkurs, w którym będziesz mógł wygrać opaskę MiBand pozwalającą na śledzenie postępów aktywności fizycznych, sterowanie muzyką czy odbieranie wiadomości – więcej szczegółów wkrótce!
święta w chatce

Od stycznia wracamy do Was ze zdrową dawką wiedzy i wielkimi pokładami energii do działania! Przygotowania do nowego roku warto rozpocząć już teraz, dlatego zachęcamy nie tylko do śledzenia naszego bloga i kanałów Social Media, lecz także zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień na styczeń – nie odkładaj postanowień noworocznych na później! -> tutaj!