Chatka wspiera lokalnych dostawców

Mimo niepewnych czasów załoga Dietetycznej Chatki pracuje na pełnych obrotach! Każdego dnia rozpoczynamy pracę z przekonaniem, że nie tylko my jesteśmy dla Was wsparciem, lecz także Wy pomagacie nam przetrwać trudne chwile.

Rozwijamy się dla Ciebie

Dietetyczna Chatka stawia na ciągły rozwój – wszystko po to, aby zapewnić Wam dostęp do wysokiej jakości posiłków przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego dietetyka, pracowników kuchni, czy kierowców. Codziennie dopracowujemy procedury, przestrzegając przy tym wszelkich wymogów higienicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca zapewniała Wam:

  • zbilansowane posiłki, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie organizmu, zadbają o metabolizm i wzmocnią odporność, 
  • utrzymanie lub uzyskanie prawidłowej wagi, co może być utrudnione w sytuacjach stresowych lub podczas pracy zdalnej, 
  • więcej wolnego czasu, który możesz wykorzystać na własne obowiązki, spędzanie czasu z rodziną, aktywności fizyczne czy rozwijanie swoich pasji,
  • maksymalne bezpieczeństwo dzięki bezkontaktowej dostawie i wszelkim procedurom sanitarnym.
dieta pudełkowa

Wspieramy sąsiadów

Przygotowując nasze diety, zwracamy szczególną uwagę na jakość składników. Zależy nam, aby menu ułożone przez naszego doświadczonego dietetyka, składało się tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Dlatego właśnie naszymi dostawcami są regionalne, zaufane firmy, takie jak:

  • Piekarnia Rogalik, która odpowiada za zawsze świeże i pyszne pieczywo pojawiające się w naszych dietach. Łączy ona tradycyjne receptury z nowoczesnością, rozpieszczając podniebienia mieszkańców Szczytna od kilkudziesięciu lat. Sekretem tych wyjątkowych wypieków są starannie dobrane produkty, doświadczeni piekarze oraz najważniejszy składnik – wielka miłość do piekarnictwa!
  • Hurtownia Warmia, która dostarcza nam najwyższej jakości, wyselekcjonowane i świeże warzywa, owoce, zioła czy przyprawy. Dzięki tej współpracy mamy pewność, że produkty trafiające na naszą kuchnię pochodzą od zaufanych rolników – zarówno lokalnych, jak i tych z najodleglejszych stron świata, np. w przypadku owoców egzotycznych.
dieta pudełkowa

Cieszymy się, że codziennie możemy dodatkowo wspierać pracę naszych sąsiadów. Dziękujemy Wam za zaufanie i wspieranie lokalnych przedsiębiorstw – wspólnie uda nam się przetrwać te ciężkie czasy, które przecież kiedyś miną! 😊
Zamawiając nasze diety, wspierasz razem z nami lokalne firmy – sprawdź naszą ofertę -> tutaj!