Panel klienta Zamów
Blog
Nie tylko karmimy, ale także blogujemy. Sprawdź nasze najnowsze wpisy. Są one współtworzone przez nasz zespół specjalistów - dietetyczkę i psychodietetyczkę.
Nowa Chatka — co przyniesie wrzesień?
Wrzesień to nie tylko nadchodzący koniec lata, lecz także początek czegoś nowego. I nie mamy tu wcale na myśli nowego roku szkolnego, który się właśnie rozpoczął.
5 powodów, by wybrać Dietetyczną Chatkę
Diety pudełkowe bardzo zyskały w ostatnich latach na popularności. Są częstym wyborem osób pracujących w korporacjach oraz innych, które nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków. To także wybór tych, którzy cenią sobie zbilansowaną dietę i chcą zjeść smacznie i zdrowo. Zobacz dlaczego sięgają właśnie po nasze produkty!
Dieta pudełkowa na wakacjach — z nami to proste
Wyjazd wakacyjny staje się częstym problemem osób korzystających z diety pudełkowej. Czy zamówić dietę, wiedząc, że za kilka dni wyjeżdżasz na wakacje, czy lepiej zrobić to dopiero po powrocie? Czy jeśli zamówisz, będziesz móc ją zawiesić lub przełożyć? Jeśli tak, to na jak długo i na jakich zasadach? Tego typu pytania rodzą się na potęgę Zobacz, jak podchodzimy do tego w Dietetycznej Chatce.
Jak dieta pudełkowa wydłużyła mi dzień?
Uwielbiamy otaczać się inspirującymi ludźmi, dlatego dziś opowiemy Wam o naszym kolejnym ambasadorze – Góralu z Mazur, który jest w ciągłym biegu i wyciska każdą godzinę z doby, jak cytrynę!
Zdrowe nawyki żywieniowe kluczem do sukcesu
“Zdrowe nawyki żywieniowe” – ostatnio to wyrażenie jest odmieniane niemal przez wszystkie przypadki. Czym właściwie są i z czym się je je? 🙂 Dziś postaramy się rozprawić z nimi raz, a dobrze!
AKTYWNA MAJÓWKA – pomysły na udany weekend!
Majówka za pasem – masz już jakieś plany na wiosenny, długi weekend? Dziś przedstawimy kilka naszych pomysłów (które również ochoczo zrealizujemy!:)) i mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje naszych planów. Nie będzie to wielkim zaskoczeniem, że stawiamy na dużo ruchu, sporą dawkę świeżego powietrza i… zdrowe smakołyki!
Jak zadbać o siebie na wiosnę?
Wiosna powoli się rozkręca – pogoda się zmienia, a słońca jest coraz więcej, więc zaraz przyjdzie także czas na coraz krótsze ubrania i pokazywanie więcej ciała. ☺ Dziś przychodzę do Was z odpowiedzią na najczęściej powtarzające się pytanie – jak zadbać o siebie na wiosnę? Wielu z nas próbuje mniej lub bardziej skutecznych sposobów, a odpowiedź na nie jest tak naprawdę bardzo prosta.
Kilka słów o przemianach na wiosnę!
Po trudnej i długiej zimie mamy więcej sił do działania – wszystko dzięki dużej ilości słońca, a co za tym idzie, konkretnej dawce witaminy D, która dodaje nam energii. Kiedy wszystko budzi się do życia, a ranek rozpoczynamy, słysząc śpiew ptaków, a nie odgłos odśnieżarki, pomysły na zmiany same wpadają do głowy. Mamy dla Was kilka wiosennych inspiracji – warto wprowadzić je jeszcze przed rozpoczęciem sezonu!
Siła kobiet w Chatkowym wydaniu!
Dziś jedno z najważniejszych świąt w roku – Dzień Kobiet. Z tej okazji chcielibyśmy przedstawić Wam jedną z naszych klientek i przyjaciółek Dietetycznej Chatki – Panią Agnieszkę Bałdygę, która opowie swoją inspirującą historię. Pani Agnieszka jest instruktorką fitness, trenerką personalną oraz właścicielką firmy Papaya Fitness działającej na naszych mazurskich terenach. Zapraszamy na solidną dawkę siły i motywacji w kobiecej odsłonie!
Jak przygotować się do wiosny?
Choć za oknami króluje jeszcze zimowy krajobraz, prognozy pogody mówią, że ta pora roku zaczyna pakować już swoje walizki. Mróz powoli odpuszcza i coraz częściej udaje nam się poczuć pierwsze podmuchy wiosny… Zanim jednak cieplejsze dni zagoszczą u nas na dobre, warto podjąć kilka prostych kroków, aby dobrze się do nich przygotować!